whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Spotçu Firmaları

Spotçu Firmaları

Yaşamın daha kolay bir hale gelebilmesi için eşyaların yeri önemlidir. Doğru ve rahat yaşam için kullandığınız eşyaları uygun fiyata bulmak için ise spotçu firmaları, gerekli yerlerin başında gelirler.

Türkiye’nin her ilinde hatta ilçesinde spot eşya mağazaları vardır. Bu mağazalar, ikinci el eşyasını satmak isteyenler ile ikinci el eşya almak isteyenler arasında aracılık görevi yaparlar. Eşyanın yeniliğine göre fiyat vererek satıcılardan ikinci el eşya alan firmalar, aynı şekilde satın almak isteyenlere ufak kâr marjı ile eşyayı satarlar. Yani hayatımızda yeri eksilmemesi gereken eşyaları daha rahat alabilmek veya satabilmek için bu mağazalar, olmazsa olmazdır diyebiliriz.


Güvenilir spotçu firmaları


Çevrenizde mutlaka ikinci el eşya satan yerler vardır. Bunların hangisinin güvenilir hangisinin olmadığını göz ucuyla bakmakla anlamanız mümkün değildir. Bu yüzden verdikleri hizmetleri değerlendirmeniz ve buna göre karar vermeniz gerekir. Güvenilir spotçu firmaları, internet siteleri ile sosyal medya hesapları ile ve referansları ile kendilerini gösteren ve kendilerinden söz ettiren firmalardır. Bu firmaların hangileri olduğunu anlamak için tabi ki bazı kurallara uygun olarak hareket etmeniz gerekir. Bir firmanın öncelikle internet hizmetinin olup olmadığına bakmak, ücretsiz servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenmek ve daha önce burayla çalışan birine sormak elbette daha sağlıklı sonuç almaya yardımcı olur. Spotçu firmaları, genel olarak güvenilen yerler olsa da yine de araştırmadan karar vermemek gerekir.

Uzun zamandır İstanbul’da hizmet veren bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önce tutarak onlara hizmet sunmaktayız. İkinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el televizyon, ikinci el mağaza ürünleri ve daha aklınıza gelebilecek birçok kategoride hizmet veren firmamız, spotçu firmaları arasında bilinen ve tercih edilen isimlerden biridir. Dilediğiniz zaman internet sitemizden ya da iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, satmak istediğiniz eşyaların değeri hakkında ya da almak istediğiniz eşyaların fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı