whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Spot ikinci El Eşya

Spot İkinci El Eşya

Evlerin ya da işyerlerinin sürekli yenilenmeye ihtiyacı olur. Ancak bu yenilikleri elde etmek için çok fazladan para harcanmak zorunda kalınabilir. Spot ikinci el eşya dünyasında ise ihtiyaçları hem daha uygun fiyatlarla karşılamak hem de aranan tüm eşyaları bulmak çok kolay. Doğru adresi tercih ederek aradığınız eşyaları beklediğinizden çok daha uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz.

İşyerinizin mobilya, beyaz eşya veya diğer ihtiyaçlarını karşılarken hem lüks hem de uygun fiyatlı ürünlerden yararlanmayı elbette siz de istersiniz. Fakat sıfır eşyalar, son dönemlerde yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle daha da yükselen fiyatlarla kendini göstermeye başladı. Eskiden beri bu alanda uygun fiyatları yakalamak isteyenler sıfır eşya yerine ikinci el eşya almayı daha fazla tercih ediyorlar. Spot ikinci el eşya mağazaları, cazip fiyatları ve buna ek olarak ücretsiz teslimat avantajlarıyla beklentileri karşıla ma noktasında en iyi sonuçları sunmaya devam ediyor.

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, aradığınız tüm ikinci el eşyalar en uygun fiyatlarla ve ücretsiz servis hizmeti ile sizlere sunmaktadır.

E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı