whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Ümraniye ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Ümraniye’de ikinci el eşya alım satım

Gelişmiş yönleri ve modern yapılanmaları ile Anadolu yakasının bilinen ve tercih edilen ilçelerinden Ümraniye, sahip olduğu iş alanları ile de tercih edilen yerlerden biridir. Ataşehir, Kozyatağı, Üsküdar ve Kadıköy gibi ilçelere yakın olmasından dolayı çalışmak için buraya gelenlerin sayısının bir hayli fazla olduğunu belirtmek gerekiyor. Çalışan sayısı ve öğrenci sayısının fazla olduğu yerlerde, ikinci el eşya alım satımları da hızlı bir döngü içerisinde seyreder. Ümraniye ikinci el eşya alım satım hizmetlerinde başarılı işlere imza atan bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya ve bunları yaparken de fiyat uygunluğu ölçülerinde kalmaya gayret ediyoruz.

İkinci el eşyada güven

Güven, bir ilkedir ve her işte, her şeyde öne çıkar. Ailede güven, arkadaşlıkta güven, alışverişte güven vs… İkinci el dünyasında da güven son derece önemli ve üzerinde durulması gereken bir noktadır. Eşyalarınızı satmaya karar verdiğinizde önünüze ilk çıkan firma ile anlaşmak doğru olmaz. Bunun yerine araştırmaları doğru şekilde yapmak ve buna göre karar vermek daha doğru olur. Ümraniye ikinci el eşya alan yerler arasında da karar verirken sağlıklı bir firma ile çalışmanız en doğrusu olacaktır. Gerek internetten gerekse de farklı platformlardan araştırmalarınızı yaparak karar vermeniz daha iyi olacaktır. Ümraniye ikinci el eşya alanlar arasında bilinen ve güvenilen bir firma olarak sizlere en iyisini sunmaya devam eden adresimiz ile iletişime geçmenizde fayda var.

Ekonomik fiyatlar

Ekonomik fiyatlarla eşya almak veya eşyaları satmak, herkesin isteyeceği şeylerden biridir. Hem satarken kazançlı çıkmak hem de alırken kazançlı çıkmak için araştırmaları doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Ümraniye spot eşya alanlar, fiyatları verirken gerek eşyaların sıfırlık durumuna göre gerekirse de farklı özelliklere göre bunu belirlemektedir. Biz de bu sektörün deneyimli ve uzman bir ismi olarak gerekli incelemeyi yaptıktan sonra eşyalara hak ettiği değeri biçmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek gerekli inceliği yapmaktan geri durmuyoruz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı