whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Spot Eşya Alanlar

Spot Eşya Alanlar

Kullanmadığınız veya fazlalık yapan eşyalarınızı satabileceğiniz bir yerin olması, maddi açıdan kendinizi sıkmadan ihtiyaçlarınızı temin etmenizi sağlar. Spot eşya alanlar, bu konuda tercih edebileceğiniz en iyi yerlerdir.


Her insan bir şekilde evini, işyerini ya da ofisini değiştirmek zorunda kalabilir. Yeni bir yer tutmak, yeni yerin ihtiyaçlarını karşılamak, nakliye ücreti ödemek vs. derken yeni bir yerin maliyeti katlandıkça katlanır. Bu durumda maliyetleri düşürmenin yollarını aramak ve buna göre hareket etmek gerekir. Spot eşya alanlar, boşaltacağınız yerde fazla kalan eşyalarınızı satabileceğiniz yerlerdir. Yeni taşınacağınız adrese giderken hem yükünüzün hafiflemesi adına hem de fazlalık yapmaması adına kullanmadığınız ama kullanıma açık olan eşyaları, ikinci el eşya alan yerler ile görüşerek değerlendirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Sıfır Beyaz Eşya Alanlar


İkinci el eşya alanlar güvenilir mi?


Eskiden beri hayatımızın bir parçası olarak hizmet veren ikinci el eşya alan yerler, aslında güvenlik konusunda herhangi bir sıkıntısı olmayan yerlerdir. Ama yine de seçim yaparken doğru karar vermek önemlidir. Mesela alanında bilinirlik kazanmış, müşteri memnuniyetine önem veren bir yerden hizmet almak işinizi hem daha kolaylaştırır hem de herhangi bir şekilde sorun yaşamanızı engeller. Spot eşya alanlar, eşyaların sağlamlığını ve sağlıklı olup olmadığını kontrol ettikten sonra fiyat verirler. Bu nedenle eşyalarınızın kalitesi ve kullanıma açık yönlerini öncesinden kendiniz belirlerseniz, herhangi bir sıkıntı yaşamadan eşyalarınızı satışa çıkartmak daha kolay olur.


İkinci el eşya dünyasından faydalanırken bir de firmanın güvenliğine dikkat edin. Daha önce vermiş olduğu hizmetleri görebileceğiniz, referanslarını inceleyebileceğiniz bir web siteleri varsa ya da sosyal medya hesapları varsa, iş prensipleri ile ilgili bilgilere buralardan ulaşabilirsiniz. Spot eşya alanlar arasında bilinirlik kazanan ve müşterilerine vermiş olduğu güven ile itibarlı bir firma haline gelen mağazamız ile görüşerek satmak istediğiniz eşyaların değerini net olarak öğrenebilirsiniz. Taşınırken yeni bir maliyetin oluşmaması ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılanması için mutlaka öncesinden araştırma yapmanızı öneririz.

E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı