whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Değerinde Eşya Alanlar

Değerinde Eşya Alanlar

Bir eşya alırken veya satarken değerinde bir rakamın verilmesini herkes ister. Bir süre kullandığınız eşyalarınız artık herhangi bir işinize yaramıyorsa ya da yerine yenisini satın almaya karar vermiş iseniz bu durumda yapmanız gereken şey oldukça basittir. Değerinde eşya alanlar ile görüşerek elinizdeki fazla eşyalarınızı satarak yerine yeni bir eşya aldığınız zaman mali yükünüz daha azalmış olur.


Değerinde eşya alan ikinci el mağazaları hakkında araştırma yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Mesela eşyalarınızın gerçek piyasa değeri ile spot mağazasının verdiği fiyatı karşılaştırmanız, eşyalarınızın daha ne kadar süre kullanılabileceğini göz önünde bulundurmanız ve tabi ki eşyalarınızı satmaya karar verdiğiniz mağazanın ücretsiz servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenmeniz, işinizin kolaylaşması adına daha etkili olacaktır.


Değerinde eşya alanlar nasıl bulunur?


Her işin bir araştırma tekniği olduğu gibi ikinci el eşya satma veya almanın da kendine göre bir araştırma tekniği vardır. Mesela eşyanızı satmaya karar verdiğinizde sadece çevrenizdeki ikinci el mağazaları ile görüşmeyin. İnternet dünyasının gücünden yararlanarak daha farklı noktalardan, adresinize ulaşabilecek ya da o bölgede hizmet veren bir firmanın fiyatlarını da araştırabilirsiniz. Çoğu spot mağazalarının servis hizmetleri olduğu için çok uçuk bir bölge olmadıkça, eşyalar yerinden teslim alınıyor. Bu nedenle ucuz ikinci el eşya vermek yerine doğru bir araştırma yaparak beklentilerinizi karşılayabilecek bir firma ile çalışmanız daha doğru olur.


İkinci el eşya satmanın kolaylıkları olduğu kadar zorlukları da vardır. Bazen çok acil para ihtiyacınız olduğunda fiyatlara çok da bakmadan biran önce ihtiyacınız olan parayı elinizin altında görmek istersiniz ve eşyalarınızı yok pahasına satarsınız. Aslında bu doğru bir davranış değildir. Değerinde eşya alanlar, durum ne kadar acil olursa olsun, müşterisinin memnuniyetini ve güvenini sağlamak amacıyla öncelikle müşterilerine güven verir ve bunu da fiyatlarına yansıtarak belli eder. Bu yüzden kısa bir araştırma yaparak değerinde eşya alanlar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı