whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Tuzla ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Tuzla’da ikinci el eşya alan yerler

Marinası, çarşaf gibi denizi ve mükemmel yapılanması ile İstanbul’un girişinde yer alan Tuzla, yaşanabilecek en güzel yerlerden biridir. Çarpık yerleşimlere yer verilmeyen ilçe, merkezi yerlere her ne kadar uzak olursa olsun, sunduğu atmosfer buranın yaşanılabilir kılmasını sağlıyor. Tuzla’da ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada bulmak mümkündür. Alışveriş merkezleri, elektronik mağazaları, mobilya mağazaları, küçük ev aletleri ve dahi aklınıza gelebilecek her sektöre yer vardır bu ilçede. Bir de ikinci el piyasasından söz etmemiz gerekiyor. Tuzla ikinci el eşya alan yerler bakımından da zengin bir ilçedir. Hem ilçenin kendisinde hem de İstanbul geneli hizmet veren ikinci el mağazalarının sık uğradıkları bir ilçe olan Tuzla, yaşamı ile hayranlık duyulacak bir yerleşim yeridir.

Uygun fiyata ikinci el eşyalar

İkinci el eşyalar, sadece ev aletlerinde olmaz. Aynı zamanda dükkan, ofis veya mağazanın da bazı ihtiyaçlarını bu alanlardan temin etmek mümkündür. Mesela bekleme sandalyeleri, masa ve sandalye takımı, çalışma masası gibi mağazalarda kullanılan eşyaları da ikinci el olarak bulmak mümkündür. Tuzla ikinci el eşya alanlar, bu konuda da müşterilerine yardımcı olarak ihtiyaçlarını görmeleri konusunda çalışmalarını sürdürmektedirler. Biz de sektörün ve Tuzla’nın hizmetinde olan bir firma olarak ikinci el eşyaları değerinde alıp değerinde satarak müşterilerimize destek oluyoruz. Bu yüzden Tuzla spot eşya alanlar arasında en çok bilinen isimlerden biriyiz.

İkinci el eşya alım satım Tuzla

Eşyalarını satmak isteyenler kadar satın almak isteyenler de olur. Mesela siz mağazanızı yenilerken ihtiyaç duymadığınız eşyaları satarsınız, bir başkası için ise bu ihtiyaç olacağından sattığınız eşyayı satın alacaktır. Tuzla ikinci el eşya alım satım hizmeti sunmamızdaki amaç da tam olarak budur. Alıcı ile satıcıyı bir araya getirmek, her iki taraf açısından da zorlanmadan eşyalarını alıp satmak amacı ile kurduğumuz firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı