whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Pendik ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Pendik ikinci el eşya İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri de Pendik’tir. İş alanları, yaşam alanları ve yenilenen alanları ile kentin gözde ilçelerinden biri haline gelen Pendik’te birçok sektör bulunmaktadır, bunlar arasında kendinden söz ettiren sektörlerden biri de ikinci el eşya dünyasıdır. Kaynarca, Esenyalı, Kavakpınar, Batı Mahallesi başta olmak üzere ilçenin diğer tüm mahallelerinde yaygın olarak hizmet veren mağazalar, müşterilerinin talebini karşılama yönünde hizmet sunmaktadır. Pendik ikinci el eşya alanlar, değerinde satın aldıkları eşyaları, satın almak isteyenlere de uygun fiyatlarla vermektedir. Bu sayede iki taraf da uygun koşullar ve fiyatlarda eşya alışverişi yapabilmektedir.

İkinci el dünyasında arana kalite Kalite, insan hayatında son derece önemli ve göz ardı edilmeyecek kadar değerli olan bir kavramdır. Sıfır eşyalarda olduğu gibi ikinci el eşyalarda da kalitenin öneminden söz etmek gerekiyor. İkinci el eşya denirken akla kullanılmayacak kadar eski durumda olan eşyaların gelmesi çok yanlıştır. Bazen satılan eşyalar belki de 1 veya 2 ay kullanılmış eşyalardır ki, bir çamaşır makinesi 2 ayda kaç defa çalıştırılabilir? Bu nedenle kaba bir bakış atarak bu dünya hakkında yanlış düşünmemek gerek. Pendik ikinci el eşya alan yerler özellikle satın aldıkları eşyaların kullanılabilirlik durumunu göz önünde bulundurarak eşyaları satın almaktadır. Her ne kadar spot olsa da yeni sahibinin daha iyi kullanabilmesi için Pendik spot eşya alanlar, satın alınan eşyalara dikkat etmeden kesinlikle satın almamaktadır.

Ücretsiz servis hizmeti İkinci el dünyasının Pendik’te kendinden söz ettiren isimlerinden biri haline gelen firmamız, alım ve satım işlemlerinde müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Satın alınan eşyaları ücretsiz servis hizmeti ile adrese teslim eden Pendik ikinci el eşya alım satım firmamız, aynı şekilde ikinci el eşya satmak isteyen kişilerle de anlaşma sonucunda yine ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Bu da hem maliyet bakımından hem de müşteri memnuniyeti açısından son derece iyi bir hizmettir. Siz de eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz veya ikinci el eşya almaya karar verdiyseniz bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı