whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Esenyurt ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Esenyurt İkinci EL Eşya İstanbul’un hızlıca gelişmeye devam eden ilçelerinden Esenyurt, modern yapılanmaların ön planda olduğu yerlerden biridir. Gelişen inşaat alanları, modern konutları ve iş alanları ile daha bir tercih edilmeye başlayan ilçede, spot eşya alanında çalışan çok sayıda firma bulunmaktadır. Esenyurt ikinci el eşya alanlar, ilçenin yeni ve gelişmeye açık olmasını değerlendirerek, buraya taşınanların kullanmadıkları eşyaları satın almaktadır ve ikinci el eşyalarla evini düzmek isteyenlere de uygun fiyatlarla satmaktadır.

Birçok alanda eşyanın yer aldığı spot mağazaları, insanların daha fazla rağbet ettiği yerler haline geldi. Yeni nesil ürünlerin modern olması ancak dayanıklılık açısından eski eşyalara göre daha kalitesiz olması veya ekonomik şekilde eşyaların tamamlanmak istenmesi gibi nedenlerden dolayı ikinci el piyasası hareketlidir. Esenyurt spot eşya alanlar Spot eşya alanlar, İstanbul ve Türkiye’nin tüm ilçelerinde her semt ve ilçede kendini gösteren mahallenin sakinleri gibidirler. Eşyalarını satmak isteyenlerden alırlar, eşya almak isteyene ekonomik rakamlarla eşya satarlar. Esenyurt spot eşya alanlar da yine bu şekilde çalışan ve insanlara yardımcı olmaya gayret eden yerlerdir. Mobilya, elektrikli ev aletleri, halı, sandalye, masa ve daha aklınıza gelebilecek her şeyi bir arada bulabileceğiniz Esenyurt ikinci el eşya alım satım mağazaları ile ihtiyaçlarınızı daha ekonomik rakamlarla temin etmenin keyfine varabilirsiniz. Hem cebiniz hem de keyfiniz yerinde kalacak.

Esenyurt ikinci el eşya alan yerler Ev eşyası, her evin en temel ihtiyaçları arasında yer alır. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, ankastre gibi mutfağın temel ihtiyaçları başta olmak üzere, halı, mobilya ve diğer olması gereken eşyaların sıfırları oldukça pahalıdır. Alım gücü olmayanlar soluğu ikinci el pazarlarında alıyorlar. Tabi ikinci el eşya alırken de satın alınan mağaza veya yerin güvenilir olmasına dikkat etmek gerekiyor. Esenyurt ikinci el eşya alan yerler arasında güven ve kalitesi ile kendinden söz ettiren firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı satabilir veya eşya satın alabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı