whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Şile ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Şile’de ikinci el eşya alım satımı

İstanbul’un tatil beldelerinden biri olan Şile, Karadeniz sularına sahip bir yerdir. Yaz aylarında İstanbullular başta olmak üzere yakın illerdekilerin de uğradıkları bir yerdir Şile. Tabi bununla birlikte buranın yerlileri de vardır ve köy tipi yerlerden modern alanlara kadar farklı yerlerde yaşayan insanlardır bunlar. Burada da yine diğer ilçelerde olduğu gibi ikinci el eşya dünyası hareketlidir. Şile ikinci el eşya alanlar, genellikle İstanbul geneline hizmet veren firmalardır. Ücretsiz servis ve eşyaları bulmada uzman firmalarla çalışanlar bu anlamda daha şanslıdırlar, İstanbul geneline hizmet veren firmalarla çalışmanın en büyük avantajı, ikinci el eşya seçeneklerinin fazla olması ve daha ekonomik fiyatlardan eşya bulunabilmesidir.

Şile ikinci el eşya alan yerler

İkinci el eşya alan yerler, her ilçe ve semtte vardır. Ancak bunların hepsinin kaliteli hizmet verdiklerini söylemek doğru olmaz. Yeni veya iş tecrübesi çok fazla olmayan firmalar, farklı amaçlar güden firmalar maalesef bu sektörde fazlasıyla bulunmaktadır bu yüzden eşyalarınızı satarken veya eşya alırken firmaları doğru şekilde araştırmanız ve buna göre karar vermeniz son derece önemlidir. Bu anlamda uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, Şile ikinci el eşya alan yerler arasında bilinen ve güvenilen bir isim olarak hizmetlerine devam etmektedir. Mobilya, beyaz eşya, antika, elektronik ve daha aklınıza gelebilecek tüm eşyaları güven içinde satabilir, almak istediğiniz eşyaları satın alabilirsiniz.

Spot eşya alanlar

İhtiyaç dahilinde olan veya ihtiyaçtan çıkan eşyalar, bir süre sonra fazla yer kapladığı için sahipleri tarafından satılmak istenirler. Ama her ne kadar ihtiyaç olmasa da pahalı olan eşyaları ucuz fiyatlardan vermek de eşya sahiplerinin işine gelmez. Bu yüzden spot eşya alanlar arasında tercih yaparken doğru karar vermeleri önemlidir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, Şile spot eşya alanlar arasında da bilinen ve güvenilen isimlerden biridir. İhtiyaç duymadığınız veya eskisi gibi işinizi görmeye tüm eşyaları güven içinde en uygun fiyatlarla satabileceğiniz firmamız ile iletişime geçerek eşyaların görsellerini göndererek fiyat alabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı