whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Kadıköy ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Kadıköy ikinci el eşya

Yaşam koşulları her insan açısından farklıdır. Çok zengin, az zengin, orta gelirliler ve alt gelirli kişiler olarak şekillenen yaşam koşulları, her insanın kendi maddi gücüne göre hareket etmesini bir anlamda mecburi kılıyor. Kimi insan 2-3 ay gibi kısa bir sürede evinin eşyalarını değiştirirken kimi insan ise bunu yıllara bölmekte bile zorluk çekebiliyor. Yaşam kanunlarından biri de birileri için eski olanlar, başkaları için ihtiyaç olabiliyor. Yani kısa sürede eşyalarını değiştirmek isteyenle uzun vadede kullanmak isteyenler bir şekilde ortak noktada buluşabiliyorlar. Kadıköy ikinci el eşya alanlar, eşyasını değiştirmek isteyenle evini daha ekonomik fiyatlarla tamamlamak isteyenler arasında köprü görevi görmektedir.

Eşyalarınızı değerlendirin

Ekonomik düzeyi yüksek olan ancak bunun yanında da zekice davranmasını bilen insanlar, sahip oldukları eşyaları ellerinden çıkartmak istediklerinde çöpe atmazlar, bunun yerine ya maddi durumu iyi olmayan birine verirler veya spot eşya mağazalarına vererek kâr elde ederler. Kadıköy spot eşya alanlar, bu anlamda eşyaları değerlendirerek eşya sahipleri açısından güzel bir fırsat sunuyorlar. Tabi aynı zamanda eşya almak isteyenler için güzel bir aracı görevi görebiliyorlar. Kadıköy ikinci el eşya alım satım hizmetlerinde sektörün en çok bilinen ve bölgenin tercih edilen ismi firmamız, beklentilerin ötesinde hizmet vermektedir.

Eşyalarınız ucuza gitmedin

Elbette kimse eşyasının yok pahasına satılmasına razı olamaz. Bu yüzden araştırmalarını derileştirmek ister. Biz, firmamız olarak uzun zamandır bu sektörde yer aldığımız için müşterilerine psikolojik durumunu anlayabiliyoruz ve buna göre eşya fiyatlarını veriyoruz. Her iki taraf açısından da en etkili çözüm yolu budur. Kadıköy ikinci el eşya alan yerler arasında bilinirlik kazanan firmamız, bu özellikleri sayesinde her geçen gün daha fazla referansı bünyesine katarak yoluna devam ediyor. Siz de ihtiyaçlarınızı daha hızlı ve doğru yerden karşılamak için sitemizden beğendiğiniz ürünleri sipariş edebilir, satmak istediğiniz ürünleri yerinden almamızı talep edebilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı