whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Antika Eşya Alanlar

Antika Eşya Alanlar

Antika eşyalar, değerli ve pahalı eşyalardır. Uzun dönemler öncesinden günümüze gelen bu eşyalar, kimi zaman bir saat olabiliyor bazen de bir mobilya parçası olabiliyor. Tek özelliği eski ve geçmişinin uzun olmasıdır ve bunlar çoğu zaman paha biçilmez fiyatlardan alıcı bulabiliyorlar. Antika eşyalar, her insan için değerlidir fakat bazen zorda kalınmasın durumunda satılmak zorunda kalabilirler. Belki dededen yadigâr bir saat, ya da geçmiş dönemlerden kalan başka bir parça… Antika eşya alanlar, bu alanda hizmet veren firmalar olup eşyalarını satmak isteyenlere sundukları tekliflerle satılmak istenen eşyaya değer biçerler. Bu alanda uzun zamanların soluğu ile hizmet veren firmamız, antika eşya alanlar arasında en bilinen ve güvenilen isimlerin başında gelmektedir.

Antika eşya nasıl değerlendirilir?


Bazen maddi anlamda çok sıkışık bir döneme girebilirsiniz ve elinizdeki eşyaları satılığa çıkartarak bu sıkıntınızı aşmaya çalışırsınız. Aslında kimse istemez dede yadigârı değerli eşyaları satmayı ama bazen hayat şartları buna mecbur bırakabiliyor. Böyle bir durumda yapmanız gereken en doğru şeyi, eşyalarınıza gerçek değeri biçen bir antikacı ile görüşmek olmalıdır. İşten anlayan ve dürüstlüğü de ilke olarak benimseyen antika eşya alanlar, gerçek değerini size söyleyerek karar vermenizde yardımcı olurlar.


İstanbul’da antika eşya alanlar


İstanbul’da özellikle son dönemlerde artan bir hızla antika eşya alıcıları kendini göstermeye başladı. Elbette her biri için dolandırıcı demek doğru olmasa da eşyalarınızı satmadan önce iyi bir araştırma yapmanız önemlidir. İstanbul’da antika eşya alanlar arasında bilinen ve güvenilen bir isim olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin kaliteli ve güven verici olmasını sağlıyoruz. Eşyaları satın almadan önce gerekli araştırmaları yapıyor, değerinde alım için incelemelerde bulunduktan sonra müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Bu da müşterilerimizde daha fazla güven sağlamaktadır. Siz de antika eşya alanlar konusunda araştırma yapıyorsanız mutlaka firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşarak eşyalarınızın değeri hakkında bilgi alın ve kararınızı verin.

E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı