whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Silivri ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Silivri ikinci el eşya alanlar İstanbul’un Avrupa yakasından Tekirdağ’a giderken son ilçesi Silivri’dir. Silivri, yeni gelişen ancak modern yapılanmalarıyla tercih edilen bir yerdir. Enfes havası, mükemmel dokusu ve Trakya gelenekleri ile güzelliklerini gözler önüne seren ilçe, yeni konutların yapıldığı bir yerdir. Öğrenciler, çalışanlar ve tatilcilerin sık burada zaman geçirmeleri, doğasının harika olması ve sessiz bir nokta olmasından kaynaklanmaktadır. Silivri ikinci el eşya alanlar ise kısa vadeli olarak bu güzel yerleşim yerine gelenlere fırsat sunuyor.

Sıfır eşya almak yerine daha ekonomik fiyatlarla eşyaları temiz, sıfıra yakın ve uygun fiyatlardan satın almak isteyenlere en iyi hizmeti sunan mağazalar, sayıca fazla ve bilinirlikleri olan adreslerdir. İkinci el eşya alan yerler Her şehirde, ilçede ve mahallede bazı sektörler daha fazla aranırlar. Bunlar arasında yer alan ikinci el mağazaları da her yerde aranan iş sektörlerinden biridir. Silivri ikinci el eşya alan yerler, sundukları hizmetleri ve uygun fiyat politikaları sayesinde bilinirlik kazanmış yerlerdir. Tabi ki yine de ne olursa olsun bir yer ile iletişime geçmek ve alışveriş yapmak için öncelikle hakkında bilgi edinmek ve hizmet kalitesini değerlendirmek gerekmektedir. Silivri ikinci el eşya alım satım hizmetlerinin sunulduğu firmamız, uzun zamanların deneyim ve kalitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Aradığınızdan daha fazlasını bulmak, bulduğunuzu uygun fiyatlardan temin etmek için doğru adrestesiniz.

Spot eşya alanlar Spot eşya mağazaları, yeni ev alanlar veya eşyalarını yeniden düzmek isteyenlerle görüşerek kullanmadıkları eşyaları satın alırlar. Satın alınan bu eşyalar, bakım ve temizlik gerektiriyorsa en ince ayrıntısına kadar gerekli hijyen işlemleri yapılır ve böylelikle satışa sunulur. İkinci el eşya alınırken temizliğine ve eşyanın kullanılabilirliğine son derece dikkat etmek gerekiyor. Silivri spot eşya alanlar, bu hizmetleri sunarken en gerekli bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Kalite, güven ve uygun fiyat politikasının uygulandığı firmamız ile iletişime geçerek aradığınız eşyayı bulabilir, satmak istediğiniz eşyalarınızı güven içinde satabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı