whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Değerinde ikinci el eşya alanlar

Değerinde ikinci el eşya alanlar

İkinci el eşya denince nedense akla kullanılmış ve eskiyen eşyalar gelir. Ancak durum bundan ibaret değildir. Bazen satın alınan ikinci el eşyalar, hiç kullanılmamış ya da çok az bir süre kullanılmış olabiliyorlar. Sıfır ayarında eşyaların satıldığı mağazamızda, satın aldığımız eşyaları öncelikle dezenfekte ederek temizlenmesini sağlıyoruz.

Bunun haricinde çok uzun süre kullanılan eşyaları da satın almıyoruz. Yani müşterilerimizin sağlığına ve güvenliğine her şeyden çok daha fazla önem veriyoruz. İkinci el eşya alanlar arasında bilinen ve güvenilen bir isim haline gelen mağazamızı arayarak eşyalarınızı değerinde satmanın keyfine varabilirsiniz.

İhtiyaç fazlası eşyalarını değerlendirirken uygun fiyatlarla satabileceğiniz firmamız, ücretsiz servis hizmeti ile eşyalarınızı yerinden almaktadır. Bu da size ek bir yüke girmeden eşyalarınızı elinizden çıkartmanız anlamına gelmektedir.

Hem alımlarda hem de satışlarda müşterilerimizin rahatına ve güvenliğine önem vererek taşımada tecrübeli olan ekibimiz ile belirtilen adrese giderek ikinci el eşyaları bırakıyor ya da alıyoruz. İkinci el eşya alanlar olarak beklentilerinizi en iyi şekilde elde etmenizi sağlayacak çözümlerimizle dilediğiniz her an yanınızdayız. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak eşyalarınızın değeri hakkında bilgi alabilir, uygun rakamlarla eşyalarınızı satabilirsiniz.

E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı