whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Çatalca ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Çatalca ikinci el eşya alım satım

Evde, ofiste, mağazada veya herhangi bir yerde kullanılan eşyalar, zamanı geldiğinde modasını yitirirler veya başka nedenlerden dolayı elden çıkartılıp yerine yenisi alınmak istenir. Eşyaların değeri, aslında son derece yüksektir, hizmet vermeleri bir yana bir de maddi değerleri de eklendiğinde, elden çıkartırken çok dikkatli davranmak gerekiyor. Çatalca ikinci el eşya alım satım hizmeti veren mağazamız, ikinci el eşyaları değerinde alarak ve satın almak isteyen müşterilere değerinde satmaktadır. Her iki taraf açısından da kârlı bir alışveriş olması açısından prensiplerimizi her zaman uygulayarak hem beklentileri karşılıyor hem de memnun kalan müşterilerimiz ile biz de memnun olmanın huzurunu yakalıyoruz.

İkinci elde güvenin adresi

Çatalca, Avrupa yakasında İstanbul’un çıkışında yer alan bir ilçedir. Daha çok mesire alanları ile bilinen bu yer, aynı zamanda bir doğa harikasıdır. Durum böyle olunca buraya daha çok yaz aylarında gelen yazlıkçılar geliyor. Bir yıl boyunca kullanılmayan eşyalar bazen özelliklerini yitirir bazen de modasını… Buraya yerleşenler her iki durumla da karşılaşmamak için kullanmadıkları eşyaları satmak istiyorlar. Çatalca ikinci el eşya alan yerler, bu fırsatları değerlendirerek hem satıcı açısından hem de yeni alıcısı açısından kârlı bir alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Bu yerleşim yerinde ikinci el piyasasının hareketli olmasının en büyük nedenlerinden biri de budur.

Mobilya, beyaz eşya, halı

Mobilyalar, halılar ve beyaz eşya, uzun süre kullanıldıklarında yeni kalsalar bile artık göze güzel görünmemeye başlarlar. Yerine yenisi alınmak istenir ve eskisi elden çıkartılmaya karar verilir. Çatalca ikinci el eşya alanlar, bu konuda müşterilerine en iyi desteği sunarak gerek fiyatlar konusunda gerekse de eşyaların temizliği konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Alırken ve satarken kazanmanın adresi olarak hizmet veren firmamız da Çatalca spot eşya alanlar arasında kendinden söz ettiren bir isim olup güvenilir alışveriş ilkesi ile hareket etmektedir. Dilediğiniz zaman ürünlerimizi yerinde de inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı