whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
İkinci El Mobilya Alanlar

İkinci El Mobilya

İkinci el dünyasının en çok aranan ürünlerinden biri de mobilyadır. Mobilya, her evin temel ihtiyaçlarından biri olduğu için alınması bir anlamda zorunlu olan eşyalar arasındadır. Ancak sıfır mobilya almak bazen çok büyük külfetlere sebep olabildiği için insanlar daha uygun fiyata mobilya alabilmek için ikinci el mobilya satan yerlerle görüşerek ihtiyaçlarını karşılamayı daha çok tercih ediyorlar. Peki, ikinci el mobilya almak sağlıklı mı?


İkinci el eşyada güvenilir adreslerden yararlanıldığında kesinlikle herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınızı söyleyebiliriz. İkinci el eşya mağazaları, mobilya gibi sürekli kullanılan eşyaları satın almadan önce genel bir kontrolünü gerçekleştirirler. Sağlık açısından ve güvenlik açısından risk oluşturan mobilyaları ise mağazalarına almazlar. Bunun haricinde yine satın alınan mobilyalar, gerekli kontrolleri ve dezenfekte işlemlerinden geçirildikten sonra satışa sunuldukları için sağlık açısından da herhangi bir risklerinin olmadığını belirtebiliriz.


İkinci el mobilya nereden alınır?


Spot mağazalarının sayısı her geçen gün artmaya devam ederken bu alandan yararlanmak isteyenler haliyle nereden alınacağı konusunda haklı endişelere kapılabiliyorlar. Spot mobilya satın almadan önce satın almayı düşündüğünüz firma hakkında genel bir araştırma yaparak yola koyulmanız, önemli oranda işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Firmanın profili, referansları ve hizmet kalitesini değerlendirmek için sosyal medya hesaplarını takip edebilir ya da daha önce aynı yerden alışveriş yapan tanıdıklarınız varsa bunlardan fikir alarak güvenirliği konusunda daha emin bir şekilde hareket edebilirsiniz.


İkinci el eşya alım ve satımı konusunda uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına gerekli çalışmalarını yapmaya devam etmektedir. Yılların birikimi ile müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya devam ettiğimiz firmamızda; ikinci el mobilya adına aradığınız tüm seçenekleri bir arada bulabilirsiniz. Vestiyer, yüklük, ayakkabılık, yatak odası gibi evinizin temel mobilya ihtiyaçlarını güven içinde temin edebileceğiniz firmamız ile iletişime geçerek talebinizi iletebilir, satmak istediğiniz ikinci el mobilya ürünleriniz için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı