whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Avcılar ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Avcılar İkinci El Eşya Alanlar Avrupa yakasının en bilindik ve en modern ilçelerinden biri de Avcılar’dır. Bu ilçe, denize yakın kesim olmasından dolayı tercih edilen bir yer olmakla birlikte, öğrenci kesiminin de fazlasıyla bulunduğu bir yerdir. İkinci el eşya piyasası, Avcılar’da da ön plana çıkmakta ve bu piyasada hareketliliklerin olduğunu söylemek gerekiyor. Öğrencilerin yoğun olduğu yerlerde, spot eşya ihtiyacı daha fazla olur. Geçici süreliğine kalmaları, yeni eşyadan çok ikinci ele yönelmelerini gerektiriyor. Avcılar ikinci el eşya alanlar olarak öğrencilerin veya ikinci el eşya almak isteyen diğer herkese yardımcı olarak en uygun fiyatlardan ihtiyaçlarını karşılamaları konusunda yardımcı oluyoruz.

İkinci el eşyada güvenilir adres Ev eşyası satın almak hele ki ikinci elden satın almak biraz zordur. Günümüzde ikinci el mobilya, beyaz eşya veya diğer eşyalar üzerinde yapılan bir takım değişikliklerle bu eşyaların sıfır olduğunu söyleyebilen bazı yerler bulunuyor. Bunlar da ikinci el piyasasına olan güveni sarsmak adına yeterli gelebiliyor. Bu nedenle Avcılar ikinci el eşya alan yerler arasında araştırma yaparken kendinden söz ettiren ve referansları güçlü olan bir adres ile çalışmanız en doğrusu olacaktır.

Eşyaları hem daha ekonomik fiyatlardan satın almak gem de güvenilir şekilde alışverişi tamamlamak için bölgenin iyi bilinen Avcılar ikinci el eşya alım satım mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ne Araşmıştınız? Mobilya, elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, TV, vestiyer, oturma gurubu, halı ve daha aklınıza gelebilecek tüm ev eşyalarını en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz mağazamız ilke tek seferde evinizi düzmenin keyfine varabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun çözümler ve her keseye uygun fiyatların sunulduğu Avcılar spot eşya alanlar aramasının ilk sitesi ile kendinizi daha fazla güvende hissedecek ve ihtiyaçlarınızı karşılamanın keyfine varacaksınız. Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, değerinde ikinci el eşyaları alıp satmaktadır. Bu da müşteriye daha fazla güven vermektedir. Detaylar için ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için arayın.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı