whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Ataşehir ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tl : 0216 352 13 84
Tl : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar Anadolu yakasının en gelişmiş ve en müreffeh semtlerinden biri de Ataşehir’dir. Bu semt daimi kalıcılarla birlikte bir de geçici olarak kalanların da uğrak yerlerinden bir yerdir. Memur, çalışan ve öğrenciler burada belirli sürelerde kalıp kendi memleketlerine geri dönerler. Durum böyle olunca sıfır alınan eşyaları satmak gerekiyor, yeniden taşımak, uzak yerlere götürmek vs. kendi başına bir külfet gerektirdiği gibi maliyetini bile karşılamamaktadır.

Ataşehir ikinci el eşya alanlar, bu konuda en iyi desteği sunarak eşyalarını satmak isteyenlere yardımcı olmaktadırlar. Hem satarken eşyalarının değerinde gitmesi açısından hem de belli bir maddi kazancın elde edilmesi açısından son derece faydalı bir işlem olduğundan söz etmek gerekiyor. Eşyalarınızı değerinde satın İkinci el eşya alım ve satım hizmetlerinden yararlanırken “uygun fiyat” politikasını her zaman için göz önünde bulundurmayı unutmayın. Çünkü eşyaların belli bir değeri vardır ve siz eşyalarınızı değerinden az bir rakama satsanız bile, başka biri sattığınız eşyayı aldığında yüksek fiyattan almış olacak, bu nedenle eşyalarınızı güvenilir bir mağaza ile görüşerek satmanız daha doğru olacaktır. Ataşehir ikinci el eşya alım satım hizmetlerini sunduğumuz firmamızda, alıcı ve satıcı arasında fiyat belirlerken iki tarafın da zarar etmemesi açısından eşyaları değerinde alıp değerinde satmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, güvenilir bu yönümüzü bildikleri için Ataşehir spot eşya alanlar arasında firmamızı tercih ederler ve tavsiye ederler.

Ataşehir ikinci el eşya İkinci el eşya, her zaman için ihtiyaçtır. Doğru zamanda eşya almak ihtiyaçları uygun maliyetlerle gidermeyi sağlamaktadır. Ama tabi her işte olduğu gibi bu işte de güvenilir bir firma ile çalışmak son derece önemlidir. Ataşehir ikinci el eşya alan yerler arasında kendinden söz ettiren bir isim olmamızın en büyük nedeni de budur. Müşterilerimize vermiş olduğumuz güven, hizmet kalitesi ve eşyaya verdiğimiz değer sayesinde çevrenin en bilinen ve tavsiye edilen isimlerinden biri olmayı başardık. Siz de eşyalarınızı satmak veya ihtiyacınız olan ikinci el eşyayı satın almak için mağazamıza uğrayabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı