whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Eyüp ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Eyüp İkinci EL Eşya

Evlerde kullanılan eşyaların modası geçer, kullanım amacını yitirir veya farklı nedenlerden dolayı kaldırılmak istenir. Çocuklar büyüdüklerinde artık beşik ihtiyaçları kalmaz, bunun için beşiğin ortadan kaldırılması gerekiyor. Çöpe atmak mantıklı değil, öyleyse yapılacak en güzel şey bölgede güven veren bir spot eşya mağazası ile görüşerek bebek beşiğini elden çıkartmak olacaktır. Aynı şey, çocuk odası veya mutfak eşyaları için de geçerlidir, işlevini yitiren her eşyanın bir şekilde ortadan kaldırılması gerekir, bunun için de bir adres ile çalışmak en doğrusudur. Eyüp spot eşya alanlar ile görüşerek satmak istediğiniz eşyaların değerini öğrenin ve en iyi fiyatı veren firmadan destek alın.

Eyüp ikinci el eşya alanlar

İkinci el eşya satmak için kendi bulunduğunuz bölgede hizmet veren bir firma ile görüşmeniz en doğrusudur veya bulunduğunuz ilin geneline hizmet veren bir firma da güzel bir alternatif olabilir. Eyüp bölgesinde uzun zamanlardan beri hizmet veren firmamız, Eyüp ikinci el eşya alanlar arasında en çok tercih edilen firmalardan biridir. Gerek sunduğumuz hizmetlerimizle gerekse de müşteri memnuniyetinde gösterdiğimiz hassasiyetle alanında en başarılı isimlerden biri olmayı başardığımız firmamız, Eyüp ikinci el eşya alan yerler arasında en çok bilinen ve güvenilen isimlerden biridir. Satmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satabileceğiniz mağazamız ile kazanan siz olacaksınız.

Alım satımda güven

İkinci el eşyaları satmak kadar önemli olan bir de alım işlemleri vardır. Her işte olduğu gibi bu işte de güven ve kaliteli hizmet son derece önemlidir. İkinci el eşya aldığınız firma veya adres ile görüşerek ücretsiz servis hizmetlerinin olup olmadığını, eşyalarına ne kadar süre garanti verdiklerini vs. öğrendikten sonra karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Eyüp ikinci el eşya alım satım hizmetleri sunduğumuz mağazamız olarak bu anlamda müşterilerimize en iyi sonuçları sunmaktayız, bu nedenle bölgenin en çok tercih edilen ismi haline geldik. Siz de ikinci el eşya ihtiyacınızı gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı