whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Kartal ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Kartal ikinci el eşya Teknoloji, her geçen gün daha da açılmakta ve devasa işlerin, akıl almaz cihazların kullanıma sunulmasını sağlamaktadır. Evlerde kullanılan beyaz eşyalar, mobilya, mutfak gereçleri ve daha birçok alana nüfuz eden teknoloji dünyası, bu özelliği sayesinde ikinci el piyasasının da hareketli olmasını etkilemektedir. İnsanlar, yeni çıkmış bir ev aletini almak için daha önce kullandıklarını ikinci el olarak satarlar.

Kartal ikinci el eşya alanlar bu anlamda son derece hareketli yerlerdir. Tabi eşyasını satmak isteyenlerden en uygun fiyatlarla satın aldıklarını da belirtmek gerekiyor, yeni bir eşya alırken çok fazla para harcamak yerine daha düşük maliyetler harcamak için Kartal ikinci el eşya alan yerler ile görüşmeniz en sağlıklısı olacaktır. İkinci el eşyada güven Eşyalar alınırken veya satılırken alışveriş yapılacak mağazanın sunduğu hizmet ve güven çok önemlidir. Alanında başarı göstermiş ve çok sayıda referansa sahip olan bir firma ile çalışmak, her zaman için daha sağlıklıdır.

Kartal spot eşya alanlar arasında en çok bilinen, zengin ürün çeşitleri ile eşyalarını ikinci elden tamamlamak isteyenlere en iyi şekilde hizmet sunan mağazamız, internet sitesiyle de daha kolay alışveriş yapma imkânı sunmaktadır. Elektronik, mobilya, ev gereçleri ve daha aklınıza gelebilecek tüm alanlarda hizmetlerimizi değerlendirerek istediğiniz sonuçları en iyi şekilde elde edebilirsiniz. Herkese hitap eden firma Firmamız, uzun zamanlarlın deneyim ve tecrübesine sahip isimlerden biri olu ikinci el eşya alım satım hizmetlerinde Kartal’ın en çok bilinen isimlerinden biri haline gelmiştir. Her kategoride ikinci el eşyanın bulunduğu yerimizde aynı zamanda satılmak istenen eşyalar için de geniş yerlerimiz mevcuttur. Eşyalarınızı değerinde satın alarak değerinde satan aracı firmamız ile görüşmeden karar vermeyin. Kartal ikinci el eşya alım satım hizmetleri konusunda en çok bilinen ve tercih edilen isimlerin başında gelen firmamıza eşyalarınızı satmak için whatsaapp kanalımızdan eşyalarınızı göndererek değerlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detay için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı