whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Adalar ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Eşyalarınızı ziyan etmeyin

İnsanlar, kullandıkları eşyaları bir süre sonra bırakmak isterler. Taşınma, evi yenileme veya farklı özel nedenlerden dolayı bunu yapmak isterler. Bunu yaparken zarar etmemek de önemlidir. Eskiyen veya kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı elden çıkartırken ikinci el eşya alım satımı yapan yerlerden faydalanmanız, hem cebinizin sıcak kalmasını sağlayacak hem de sizin kullanmadığınız eşyaların başkasının ihtiyacını görmesine yardımcı olmuş olacaksınız. Adalar ikinci el eşya alanlar, eşyaların değerini gerekli incelemeleri yaptıktan sonra belirlemektedirler. Bu şekilde yapıldığında, eşyanın değeri net olarak ortaya çıkmakta ve iki taraf açısından da daha güvenilir bir alışveriş ortaya çıkmaktadır. Adalar spot eşya alanlar ile görüşme yaparak kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı değerinde satarak yeni eşya alırken daha az para harcamanın keyfine varabilirsiniz.

İkinci elde değer

Eşyalar, insanların rahat yaşamasını sağlayan araçlardır. Bazen mobilya, bazen mutfak eşyası, bazen televizyon bazen de beyaz eşyalar bazı nedenlerden dolayı kullanılmak istenmezler. Aslında bu eşyalara verilen değerin azalmasından değil, belki ihtiyaçtan belki de yeni bir modelin çıkmasından dolayı daha iyisine ihtiyaç duyulmasından kaynaklanmaktadır. Sebep ne olursa olsun eşyalarınızı kullanmaktan vazgeçmeye karar verdiğinizde, eşyalarınızı çöpe atmayın. Adalar ikinci el eşya alan yerler, eşyalarınıza gerekli değeri biçerek eşyanızın hiç pahasına çöpe gitmesine veya çürümesine engel olmaktadır. Ücretsiz servis hizmetlerinin olması ise ayrıca bir güzellik olacak, siz zahmet etmeden eşyalarınız evinizden teslim alınacak.

Evinizi uygun fiyatlarla düzün

Geçici olarak Adalar’a taşındı iseniz kısa süre için büyük paralar harcamanızı engelleyecek bir fikri size sunuyoruz. Adalar ikinci el eşya alım satım mağazamızda evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya, elektronik, beyaz eşya, mutfak malzemeleri, halı ve ev dekorasyonlarını bir arada bulabilirsiniz. Hem daha ekonomik fiyatlarla evinizi tamamlamak hem de daha az para ödemek için yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızdan bize ulaşmak olacak. Sıfır ayarında ikinci el eşyalarımızla ihtiyaçlarınıza en net cevapları vermekten gurur duyuyoruz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı