whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Bağcılar ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar Eskiyen eşyalarınızı ne yaparsınız? Çöpe atmak istemezsiniz herhalde… Biz de tam da bu fikirdeyiz. Eskiyen veya kullanmak istemediğiniz eşyaları ölüme terk etmek yerine veya çöpe atmak yerine değerlendirerek hem para kazanın hem de eşyanızın değerini öldürmeyin. Bağcılar ikinci el eşya alanlar, bu konuda müşterilerine hizmet vererek kullanılmak istenmeyen eşyaları değerinde alarak değerinde satmaktadır.

Hem alıcı için hem de satıcı için avantajlı olan bu seçenek sayesinde eşyalar daha uzun süre kullanıma açık hale getiriliyorlar. Güvenilir, kaliteli ve eşyaları zamanında alıp zamanında teslim eden Bağcılar ikinci el eşya alım satım mağazamız ile kesinlikle görüşmeden eşyalarınızı satışa çıkartmayın. Spor eşyalarınızı değerinde satın Her eşyanın sıfır iken olduğu gibi ikinci el iken de kendine göre bir değeri vardır. Sıfır bir çamaşır makinesi ile ikinci el çamaşır makinesi arasında elbette farklılıklar olur. Ancak ikinci el olması çok ucuz olmasını da gerektirmez bu nedenle eşyalarınızı spot mağazalarına satmadan önce araştırmalarınızı yapmanızı öneriyoruz. En yüksek fiyatı veren firmayı bulduğunuzda, eşyanızı güven içinde satabilirsiniz.

Aslında en yüksek fiyatı veren yerden kastımız “hesabınıza gelirse…” mantığı değildir. Kesinlikle alım ve satımda hak edilen değeri veren firmalardan söz ediyoruz. Yoksa Bağcılar spot eşya alanlar, aldıkları eşyaları pahalıdan alsalar, karşılığında çok daha pahalı satacaklar ki bu da kimsenin işine gelmeyecektir. Güvenilir ikinci el eşya yeri Her işte olduğu gibi ikinci el eşyada da güven son derece önemlidir. Bir iş yaparken güvenilir bir yer ile çalışmıyorsanız, çalışmak içinizden gelmeyecektir, eşyanızı satmak istemeyeceksiniz vs. bu nedenle güvenilir yerlerle çalışmak her zaman için en doğrusudur. Güvenilir ve bölgenin seçkin isimlerinden biri haline gelen Bağcılar ikinci el eşya alan yerler arasındaki mağazamız ile görüşerek eşyalarınızın değerinde satın alınmasını sağlayabilir, ihtiyacınız olan eşyaları daha ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Güven ve doğruluğun adresine uğramadan ikinci el eşya almaya veya satmaya karar vermeyin.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı