whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Beşiktaş ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Beşiktaş ikinci el eşya alım satım Beşiktaş ikinci el eşya alım satım mağazaları, İstanbul’un en işlek spot mağazaları olarak bilinirler. Bir yerde ikinci el eşya çok fazlasıyla alınıp satılıyorsa, o yerde kesinlikle çok fazla hareketlilik ve sık sık yer değiştiren insanların olduğu anlaşılmalıdır. İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olan Beşiktaş; üniversite, gece hayatı, kafeterya ve iş merkezlerinin orta yerinde yer alan bir ilçedir. Hem tarihi olması hem de modern yapılanmaya sahip olması buranın daha cazip bir hal almasını etkiliyor ve bu da Beşiktaş ikinci el eşya alan yerler için güzel bir fırsata dönüşüyor.

Hem alım hem de satım açısından fazla seçeneğe sahip olmaları müşteri memnuniyetini sağlamak adına daha etkilidir. Beşiktaş ikinci el eşya alanlar Eşyalar, kullanılmadıklarında çürümeye yüz tutarlar. Bir eşyanın uzun süre kullanılmaması, sürekli kullanılmasından daha risklidir. Bu nedenle eşyalarınızı kullanmaktan vazgeçtiğinizde yapmanız gereken en iyi iş, ya birine vermek olsun veya ikinci el olarak satmak olsun. Beşiktaş ikinci el eşya alanlar, kullanmak istemediğiniz eşyalarınıza en iyi fiyatları vererek hem eşyanızın çürümesinin önüne geçiyorlar hem de elde edeceğiniz paralar sayesinde yeni eşya alırken daha az ödeme yapmanıza yardımcı oluyorlar. Tabi bu sektörde uzun süreli hizmet veren bir firma olarak müşterilerimize tavsiyemiz, eşyalarını sattıkları firmaları iyi bilmeleri, haklarında gerekli araştırmayı yapmaları gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

Beşiktaş spot eşya alanlar İkinci el eşyalar, kullanılmayacak durumda olan eşyalar değil, aksine kısa süreliğine kullanılmış ancak farklı nedenlerden dolayı artık kullanılmayan eşyalardır. Bunlar da bir insan için gayet kullanışlı olduklarını göstermektedir. Beşiktaş gibi sık insanların değiştiği bir ilçede, eşyaların çok kullanılmadan satışa çıkartıldığını az çok tahmin etmek gerekiyor. Biz de Beşiktaş spot eşya alanlar olarak müşterilerimizin içlerinin rahat olmasını istiyoruz. Satın aldığımız eşyaları satışa sunmadan önce gerekli bakım ve onarım işlemlerini yaptıktan sonra hijyen kurallarına uygun şekilde paketleyerek yerimizde bekletiyor ve müşterilerimiz talep ettiklerinde ücretsiz servislerimizle adreslerine teslim ediyoruz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı