whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Başakşehir ikinci el eşya alanlar
Gsm: 0535 791 11 04
Tel : 0216 352 13 84
Tel : 0212 216 55 16
E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Başakşehir ikinci el eşya

Başakşehir ikinci el eşya alan yerler, elit bir semtte kaldıkları için alım fiyatlarını biraz daha yüksek tutarlar. Burada ikamet eden insanların bir kısmı geçici olarak kalsa da büyük bir bölümü sakinlerinden oluştuğu için ikinci el eşya piyasasında hareketliliğin yaşanması söz konusu olmaktadır. insanlar, bir dönem kullandıkları eşyaları kullanmaktan vazgeçebilirler. Bunun birçok nedeni olabilir. Eşyaların eskimesi, yerine yenisinin alınmak istemesi veya ev değişikliği nedeni ile yeni eve uyum sağlamaması gibi birçok nedenden dolayı eşyalar kullanılmaz. Başakşehir spot eşya alanlar, bu konuda eşyalarını kullanmak istemeyenlere en iyi çözümleri sunarak eşyalarını değerinde satabilecekleri fırsatlar sunuyorlar. Bu da eşyalar kullanılmasa bile ederi kadar bir paranın ele geçmesini sağlamaktadır.

İkinci el eşya satarken

Her işte olduğu gibi ikinci el eşya satarken de dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar vardır. Bunlardan en önemlileri; eşyanın satılacağı mağazanın güvenilir olması, eşyanın değeri kadar fiyat biçilmesi, ücretsiz servis hizmetinin olup olmadığı ve tabi ki komisyon ücretleri ve referanslar. Bu önemli detaylara dikkat edilerek eşyaların satılması durumunda kesinlikle herhangi bir şekilde zarar edilmeyecektir. Başakşehir ikinci el eşya alanlar arasında güvenilir ve fiyat verme noktasında en iyi firmalar arasında yer almamız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamamız, bizim için kazanç olarak yetmektedir.

Alım satımda güvenin adresi

İkinci el eşyasını satmak isteyenler kadar, alacağı eşyaların ikinci el olmasını isteyenlerin sayısı da bir hayli fazladır. Kalıcı olmayacak şekilde Başakşehir’e taşınanlar özellikle bunu daha çok tercih ederler. Biz de Başakşehir ikinci el eşya alım satım hizmetleri sunan bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Alışverişte güvenin adresi olmak, müşteri beklentisinden daha fazlasını sunmak ve müşteriyi memnun etmek, bizim için her şeyden daha önemlidir. Sektörün bilinen ve referans belirleyici ismi olan firmamız ile görüşerek ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı