whatsapp
İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Bizi Arayabir veya Whatsapp Üzerinden Bize Resim Yollayabilirsiniz.Bu Site Üzerinden Sadece Eşya Alımı Yapmaktayız.Eşya Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebirsiniz
Sahibinden İkinci El Eşya

Sahibinden İkinci El Eşya

Alışverişte üçüncü şahıslardan alışveriş yapmanın maliyeti yüksek olur. Çünkü arada komisyon rakamları olur bu da fiyatın yükselmesine neden olur. Fakat bunun yerine sahibinden alınan eşyalar olduğunda fiyatlar çok daha uygun bir hale gelebilir. Sahibinden ikinci el eşya almak da bu bağlamda değerlendirilmesi gereken bir konudur. Spot eşya alanlar, genellikle depolarında muhafaza ettikleri eşyaları, satın almak isteyenlere direkt satarlar ve bu da rakamların daha uygun olmasını sağlar. Yani daha uygun maliyetle eşya almak için sahibinden ikinci el eşya almak çok daha mantıklıdır.

Günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri olan ve her geçen gün daha da gelişmeye devam eden internet sektöründe ikinci el eşya bulmak kolaydır. Hem sahibinden direkt almak hem de daha uygun maliyetlerle bulmak için bu alanı değerlendirmek en doğrusudur. Ev eşyası, dükkân eşyası, mağaza ihtiyaçları, beyaz eşya, mobilya ve daha akla gelebilecek tüm eşyaları uygun fiyata yakalamak ve satın almak için sahibinden ikinci el eşya alabileceğiniz birçok platform bulunmaktadır.

Bunlar arasında sunduğumuz hizmetlerimizle başarıdan başarıya atladığımız firmamızı da tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyaçlarınızı doğrudan temin edebileceğiniz firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır.

E-mail : ikincieldesatis@gmail.com
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
Antika El Oyması Sehbalı Koltuk Takımı
İkinci El Samsung Led Tv
İkinci El 925 Ayar Gümüş Çay Takımı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
İkinci El El 4m2 Kare Bünyan Dokuma Halı
Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
İkinci El Kilim Yataklı Maksi Koltuk Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
Masko Özel Yapım Makam Takımı
İkinci El Rolex Kol Saati
Spot İkinci El Altın Rolex Kol Saati
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Wak20200tr Bosch Çamaşır Makinesi
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung 165 Ekran Led Tv
İkinci El Samsung Lcd Tv
Spot Arcelik 7121 Y Minibuzdolabi
2.El Arçelik Çamaşır Makinesi
İkinci El LG İ5 Laptop Bilgisayar
2.El 925 Ayar Gümüş Servis Tepsisi
İkinci El Kilim Köşe Koltuk Takımı